Ktoré prírodné tablety na zlepšenie erekcie sú najlepšie - Zerex, Vimax, Erexan, alebo niečo iné?

Ktorý muž by nechcel mať lepší, či dlhší sex, pevnejšiu erekciu a možnosť opakovať „predstavenie“ viackrát za sebou. Samozrejme, platí pravidlo, že mladí muži so sexom nemajú také problémy, ako starší, no „tuningom“ v intímnom živote nepohrdne nikto. Dnes si ukážeme, aké možnosti ponúka slovenský trh s voľnopredajnými, prírodnými výživovými doplnkami.

Hneď na začiatok musím povedať, že „erekčných tabletiek“ nie je málo a názory na ne sa líšia. Kým lekári sú skeptickejší (česť výnimkám), muži ochotne a často hodnotia tieto tabletky v diskusiách, fórach a recenziách. Na základe recenzií a diskusií, ako je napríklad táto - https://erekcia.guru/zerex/ (o tabletkách Zerex, ich cene a skúsenostiach) si môžete spraviť obraz, ako daný prípravok účinkuje. Môžete tomu veriť, aj nemusíte. My si dnes niekoľko prípravkov porovnáme.

Schválne som vybral tie, ktoré pokladám za najlepšie:

Zerex - 3 prípravky je dnej značky - na erekciu, predĺženie sexu aj na dlhodobé užívanie

Zerex je internetovým hitom a snáď nie je muža, ktorý by tento prípravok nepoznal. Ak patríte medzi tých, ktorý ho nepoznajú, spozornite. Jedná sa vlastne o 3 produkty.

  • Zerex Klasik na rýchle použitie a okamžité zlepšenie erekcie (užíva sa príležitostne)
  • Zerex Extralong na predĺženie trvania sexu (užíva sa príležitostne)
  • Zerex Ultragold na dlhodobé užívanie a dlhodobé zlepšenie erekcie (ideálny po 40tke)

Takže si vlastne vyberiete to, čo vám najlepšie vyhovuje. Tabletky účinkujú prekvapivo rýchlo a dobre. Niektorí muži sa v diskusiách sťažovali na neskorší nástup zlepšenia erekcie, ako uvádza výrobca, no to je pochopiteľné. Hovoríme tu o výživových doplnkoch, nie o liekoch na predpis (sildenafil vo Viagre účinkuje vždy a hneď, akurát je na predpis).

Ceny balení sa pohybujú v rozumných medziach a prípravok spoľahlivo doručí predajca do 2 dní. Zerex v lekárni nenájdete, zatiaľ sa týmto spôsobom nedistribuuje. Sám som Zerex testoval a nemám k nemu výhrady. Je fajn na príležitostné (Klasik, Extralong), ako aj dlhodobé užívanie (Ultragold). Odporúčam prečítať recenziu, na ktorú odkazujem vyššie a zakúpiť ho. Taktiež odporúčam navštíviť oficiálnu stránku.

Vimax - svetoznáme Kanadské tabletky

Tablety Vimax sú známe hlavne u našich západných susedov, no vie sa o nich aj u nás. Jedná sa o prípravok, ktorý má unikátne zloženie (mierne sa odlišuje od jeho „konkurencie“), iné dávkovanie (namiesto 2 tabliet sa užíva iba 1 denne) a je cenovo výhodnejší. Ak je niečo lacnejšie, môže sa zdať, že to nebude tak kvalitné. Pri Vimaxe to neplatí. Tabletky som testoval osobne a „fungovali“ veľmi dobre. Na podporu erekcie ich môžem odporučiť.

S Vimaxom sa z minulosti viaže nepríjemnosť, na ktorú možno pri hľadaní informácií narazíte. Tabletky v minulosti obsahovali sildenafil, čo je látka výhradne na predpis (mimochodom, obsahuje ju aj známa „modrá tabletka“). Za to bol výrobca poktovaný. Výrobok musel z trhu stiahnuť a zmeniť zloženie. To sa však bezodkladne stalo a dnes je Vimax čisto prírodným produktom, má schválené používanie a výborné referencie.

Erexan - nenápadný, no účinný prípravok

Erexan už možno pozná menej mužov. Na trhu je iba 2 roky, no aj za toto krátke obdobie si dokázal vybudovať určité postavenie na trhu. Účinky Erexanu sú podobné Zerexu (majú podobné zloženie), cena za tabletu je nižšia. Diskusné fóra sa už plnia reakciami mužov, niektoré sú negatívne (ako pri všetkých podobných produktoch), ale väčšina je pozitívnych. Erexan patrí, spolu so Zerexom, Vimaxom a eJoyom medzi to najlepšie na Slovenskom trhu.

eJoy - novinka z Veľkej Británie

eJoy patrí medzi to najnovšie, čo pribudlo na náš trh. Zaujímavé tabletky, pôvodom z Veľkej Británie, konkurujú Zerexu a Erexanu výbornou cenou, ale samozrejme hlavne účinkami. Majú podobné zloženie, navyše obohatené o vitamíny (pripomínajú mi Zerex Ultragold). Zatiaľ prípravok neotestovalo dostatok mužov (súdiac podľa diskusných fór), z vlastných skúseností však viem, že účinky sú značné a netreba sa báť tablety vyskúšať.

Čo ešte?

Schválne som nespomenul najznámejšie prípravky Clavin, či Arginmax. Obe je možné dostať v lekárni, sú známe z reklamy (Clavin na Slovensku, Arginmax v Čechách). Schválne pre to, že ich pravdepodobne poznáte a netreba ich nijak zvlášť predstavovať. Účinky majú prakticky rovnaké.

Na záver - žiadny strach

Všetky spomenuté prípravky, keďže sú prírodého pôvodu, postrádajú vedľajšie účinky. Všetky sú schválené Úradom verejného zdravotníctva Slovenskej Republiky a sú zdravotne nezávadné. V prípadne vážnych zdravotných problémov samozrejme vždy v prvom rade odporúčam návštevu lekára a pravidelné lekárske prehliadky. Taktiež nikto nemôže tvrdiť, že prírodné výživové doplnky môžu nahradiť, alebo simulovať lieky na erektilnú dysfunkciu. Netreba sa však báť testovať, ceny nie sú neprekonateľné a účinky už okúsili tisíce mužov.

 

- PR článok

Write a comment...
0 awesome comments!