Lepší sex pre ňu – spôsoby ako sa uistiť, že budete ten najlepší, akého kedy mala

Chcete to vo vašej posteli poriadne rozbúšiť? Vyťažte zo sexu maximum vyskúšaním páru veci, ktoré zlepšia zážitok pre vás aj vašu partnerku. Tu je niekoľko tipov pre ešte viac sexy pôžitok zo spálne a ak ste na pochybách...tak to robte ešte viac!

  1. Buďte sebaistí a otvorení jeden k druhému

Spýtajte sa na to, na čo chcete. Buďte úprimní a rozprávajte sa s partnerkou o tom, čo v posteli funguje alebo nie. Štúdie ukazujú, že čím viac sú partneri pri rozhovore o sexe otvorenejší a pozitívnejší, tým väčšia je pravdepodobnosť, že spolu dosiahnu vrchol sexuálnej rozkoše.

  1. Buďte hlasní a chváľte

Neduste v sebe to sexy stonanie! Existuje priama súvislosť medzi hlasným sexom a dobrým sexom, takže udržanie vášho hlasu vo výške by mohlo byť kľúčom k dobrému zážitku v posteli. Vyjadrenie potešenia toho, čo v posteli robíte dobre, vám taktiež obom zdvihne sebavedomie a v spálni pomôže. Hlučnosť tiež predstavuje väčšiu zvodnosť a vzrušujúcejšie scény, takže s tým môžete len a len vyhrať.

  1. Spájajte sex s vašou náladou

Vaše nálady sa po celý deň alebo týždeň môžu značne líšiť, takže na sexe by sa práve táto nálada mala odrážať. Ak sa cítite extra odvážny, navrhnite nejakú novú polohu. Ak chcete mať emocionálnejšie spojenie alebo aspoň niečo, čo zahŕňa očný kontakt, stavte na misionára. Čím viac atmosféry do toho zapojíte, tým viac vám to pôjde.

  1. Buďte kreatívni

Skúste erotiku trochu zamiešať a prineste do nej niečo nové. Kúpte jej nejakú sexy spodnú bielizeň alebo nový lubrikant – a nakoniec to zakončite novou polohou alebo novým miestom, kde to budete robiť.

  1. Robte to viac

Cvičenie robí majstra, však? Viac sexu môže viesť k lepšiemu sexu pretože sa tým zvyšuje sebavedomie, viac vás to spája s partnerkou a celkovo vás to robí šťastnejším a zdravším. Čím šťastnejší ste zo sexu, tým lepšie to bude!

Write a comment...
0 awesome comments!