Najlepšie tipy, ako zabudnúť na problémy v intímnej sfére a vzťahu

| Manworld.sk | Téma
Zdroj obrázka: gpointstudio/shutterstock.com

Vďaka stresu a každodennému chaosu môže naša túžba a chuť veľmi rýchlo klesať – niekedy dokonca natrvalo. Skôr ako sa to stane pre váš vzťah prekážkou, skúste si pomôcť zvýšiť svoje libido niekoľkými jednoduchými trikmi.

Aj od dobrého intímneho zblíženia predsa závisí naša spokojnosť.

Doplňte telu zásoby vitamínu D

Ten je dnes veľmi dôležitý, ale nielen z dôvodu posilnenia imunity. Nemeckí a rakúski vedci v štúdii z roku 2011 o vplyve vitamínu D na hladinu testosterónu u mužov dokázali, že prípravky s vitamínom D môžu zvýšiť hladinu testosterónu u mužov – a s hladinou testosterónu aj túžbu.

Tak to vyskúšajte a spolu s výberom hodných a zdravých prípravkov s obsahom tohto vitamínu, si vyberajte aj kvalitné pánske rifle. Aj príliš tesné a dnes veľmi moderné nohavice môžu spomaliť prekvenie dôležitých partií tela!

Vyskúšajte Macu

Maca je čoraz obľúbenejšia. Najmä vo forme prášku sa považuje za zdravú prísadu do smoothies a šejkov a mala by mať aj účinok na zvýšenie potencie. Ide o rastlinu, ktorá podporuje budovanie svalov, zlepšovanie výkonu a zároveň zvyšovanie potešenia.

Zvýšiť libido môžete aj cvičením

Nielen vplyvom veku, ale aj nevhodných podmienok naše telo chradne. A platí to aj v intímnej sfére. Zvýšiť svoje libido ale nemusíte len čokoládou, niektorými druhmi ovocia alebo účinným  Kotvičníkom zemným, ale aj obyčajným cvičením. Ako je to možné?

Tí, ktorí cvičia, neprospievajú len svojmu zdraviu, ale zlepšujú aj svoj milostný život. Hlavná príčina spočíva v hormóne testosteróne. Vo väčšine športov sa produkuje v tele vo zvýšenej miere, a to ako u žien, tak aj u mužov. Predovšetkým krátke, intenzívne tréningy ako intervalové behy alebo HIT (high-intensity interval training) tlačia na uvoľňovanie testosterónu - výsledkom čoho je zvýšená chuť na sex.

Nájdite si na seba a cvičenie čas. Vyhýbajte sa stresu a zdravo sa stravujte. Uvidíte, že to pomôže nielen vaše potencii.

Prečítané: 236x
Späť hore
Vyberáme

Základné funkcie, ktoré potrebujete na 2D kreslenie

2D CAD program na technické kreslenie by mal obsahovať normalizované súčiastky, oceľové...

Rolls Royce predstavil dvojníka, tentokrát "inšpirovaný hudbou"

Roll Royce pokračuje s predstavovaním nových kupé, po Wraith - "inšpirovaný módou", pri...

Veľkosť kondómov dôležitá pre zdravie i zážitok

Kondómov sú na trhu stovky, tisíce od desiatok rôznych výrobcov. V prvom rade je pri ic...

Vytvorila digitálna agentúra MW media s.r.o. www.mwmedia.sk | www.mwshop.eu | www.123web.sk