"Náradie" do spálne

Mať správne nástroje po ruke robí prácu vždy jednoduchšiu a oveľa efektívnejšiu. Rovnako ako v tesárstve, to isté platí aj v spálni. Možno je to stále o tom istom ale objekt vašej túžby by určite ocenil niečo navyše.

Hovoríme od doplnkoch ktoré zvyknú predĺžiť milovanie, lákajú a robia sex oveľa príjemnejším. Schované kožené biče, dilda a porno pre tých, ktorí majú dosť času a priestoru.

Uschovávajte tieto špeciálne pomôcky tak, aby ste ich mali po ruke keď je to potrebné, ale nie tak blízko aby sa objavili skôr než je čas. Medzi možné miesta pre tieto malé skvosty patrí zásuvka na nočnom stolíku, v kúpeľni alebo špeciálna krabica na hračky pod posteľou.

 
Lubrikačný gél

Hladký a klzký, dobrota ktorá čaká pri použitý lubrikantu. Je šmykľavý a niektoré záležitosti dosť uľahčí. Vodné mazadlá dobre fungujú najmä pri použitý kondómu. Olejové sú pri použitý lubrikantu skôr prekážkou. Veľmi jemný, nepáliaci lubrikant s takzvaným názvom Pink, vďaka zaň.

Frekvencia používania: Používajte ho kedykoľvek budete mať sex, cez deň, v noci, poobede, skrátka kedykoľvek. Zvyšuje vašu sexuálnu aktivitu tým, že vždy udrží teplo a nestratí viskozitu.

Masážne oleje

Čokoľvek čo je lesklé, šmykľavé a zdravé pre pokožku prispieva k dobrému sexuálnemu aktu, aspoň by malo. Masáže sú skvelá forma predohry. Uvoľní svaly, telo a myseľ. Poskytuje tiež dobrú príležitosť a dôvod pre nevinné vyzlečenie šiat. Dobré oleje majú čerstvé a príjemné vône. Treba dať pozor na možné alergény.

Kondómy

Kondómy sú pre každého, existuje veľa rôznych farieb, vôní a dokonca aj chutí. Nie len že sú kondómy sexuálna pomôcka ale chránia pred chorobami či tehotenstvom.

Frekvencia použitia: Po celú dobu, zakaždým a vždy. Budete sa cítiť chránení a mať ešte väčšiu motiváciu a chuť. Čím viac budete akceptovať používanie kondómu, tým viac sa budete cítiť v pohode. Berte to ako samozrejmosť. Tiež nezabúdajte na lubrikačný gél, latex môže vyschnúť a byť bolestivý. Premažte kondóm alebo pridajte kvapku na penis, v kondóme pre vaše potešenie, na povrchu pre partnerku. Pohodlie a bezpečnosť sú naozaj moderné afrodiziaká.

Uteráky

Je to veľmi praktický doplnok do vašej spálne. Niečo mäkké a našuchorené pomôžu pri potrebe vyčistenia po "čine". Horúci a spotený, treba siahnuť po uteráku a zotrieť kvapky potu alebo iné tekutiny.

Uteráky je dobré mať pri sebe vždy, je tu zároveň príležitosť aby videla že jednáte premyslene a ste starostlivý. Potom, keď ste obaja čistý, ste pripravený začať znovu.

Povraz

Kravaty alebo šatky, neváhajte ich použiť, zaviažte si napríklad oči a hrajte sa medzi sebou navzájom. Mierne nemravné a trochu výstredné, s touto myšlienkou si môžete zahrávať každý deň. Len sa uistite, že materiál nie je poškodený pre citlivú pleť.

S kravatou po prvý krát bude sex vzrušujúci, ale ich novosť a zábava zaniknú pokiaľ túto metódu budete používať často. Vyberte si tie správne okamihy a príležitosti.

Vlhké obrúsky

Vlhké obrúsky sú veľmi užitočné, pretože sa dajú použiť pre rýchle vyčistenie a rýchle vyčistenie znamená rýchly návrat do akcie. Vám aj partnerke môžu pomôcť pre rýchle utretie potu po sexe.

Balenie obrúskov si držte po ruke. Čistota a pohodlie sú dôležité pre obe strany a bude milovať vašu pozornosť.

Zakrytý odpadkový kôš

Zahodiť niečo do koša, to je potreba ktorá sa často v spálni vyskytuje. Zahodiť môžete obaly od kondómov, použité kondómy, obrúsky a akýkoľvek iný odpad na ktorý sa nechcete pozerať.

Kôš majte po ruke. Nie je nutné aby vedela čo ste robili včera v noci vďaka prázdnej krabičke od kondómu alebo minutej tuby od lubrikačného gélu.

Pripravte sa na čokoľvek

Držanie týchto praktických výrobkov po ruke pomôže pri vašom sexuálnom snažení. Položky ako kondómy, mazacie gély alebo masážne oleje môžu byť uskladnené v nočnom stolíku.  Uteráky a obrúsky by mali byť aj v spálni aj v kúpeľni. Kravata alebo šatka môže ostať v skrini, alebo čo je ešte lepšie dajte si na seba len tú kravatu.

Takto uložené veci nebudú nikomu pripadať pripravené. V prípade že by sa jej niečo nezdalo, pripomeňte jej že máte radi bezpečný sex (ak sa opýta na kondóm) a pohodlie (ak sa opýta na lubrikačný gél alebo masážny olej)

Väčšina žien ocení skutočnú starostlivosť tak dlho, kým to nie je starostlivosť o niekoľko žien naraz. Uistite sa, že sa cíti byť jediná a všetko bude v poriadku. Ak si to môžete dovoliť, pri každom novom dievčati vyberte neotvorenú fľašu. Potom naozaj pochopí že to bolo len pre ňu.

A teraz sa choďte hrať.

Write a comment...
0 awesome comments!