Skip to main content

Prečo je dobré byť mužom?

| menworld.sk | Téma

Pripadá vám mätúce byť mužom v dnešnej dobe? Pamätať si významné dátumy. Myslíte si, otvorím jej dvere, alebo to spraví sama? Kto zaplatí večeru? Je galantnosť už mŕtva? Môže byť moderný muž sám sebou? Niekedy je potrebné sa pozrieť na vec trochu inak, prečo je dobré byť mužom?

Je veľa lákadiel, ktoré využívajú ženy. Napríklad, mohli by ste vy ísť na diskotéku a ostať bez platenia za alkohol? Kričať počas sentimentálneho filmu? Ale veci sa zmenili. Áno, nebol nikdy lepší čas byť mužom, ako je práve teraz. Môžete byť citliví, nemusíte ovládať svoje emócie, nemusíte ani zakaždým vy platiť spoločnú večeru. Tieto a mnoho ďalších výhod má každý z nás, preto by ste mali byť so sebou spokojní, ale ak nie, v takom prípade si prečítajte dôvody, prečo je dobré byť mužom.

ZARÁBAME VIAC PEŇAZÍ

V roku 2009 austrálska rada odborov zverejnila prieskum, ktorý ukázal že muž počas svojho života zarobí asi o jeden milión austrálskych dolárov (685.000 €) viac, ako žena. Presne tak. Milión je už celkom slušný balík peňazí. Je to celá kopa peňaženiek, menej platené ženy nám to môžu len závidieť. Myslíte si že si to zaslúžime? Možno, keby pracujete ako baník, alebo na ropnej plošine tak aj áno, ale v profesii, kde obe pohlavia vykonávajú presne tú istú prácu, to asi nie je fér. Niekedy majú aj ženy šťastie a podarí sa im zarobiť viac, ale ak vám v práci ponúknu vyšší plat ako kolegyni, povedali by ste nie? V skutočnosti každý povie že zarobené peniaze si zaslúžil. Samozrejme, za to, čo robíme.

SEDENIE VERZUS STÁTIE

Život by bol oveľa jednoduchší, keby ženy vedeli cikať po stojačky. Je smutné, že na to jednoducho nemajú potrebné vybavenie. Na festivaloch musia čakať fronty na chemické záchody, no my vo chvíľach zúfalstva môžeme ísť kľudne aj za strom. Niektoré chytré duše sa pohrávali s myšlienkou, ako pomôcť ženám pri vertikálnom močení. Ale skutočnosť je taká, že ženy na to predurčené neboli. Kým v práci môžete pracovať rovnako, v tomto prípade to nebude možné.

KRÁSA ALEBO UŽITOČNOSŤ?

Príklad: kamarát Jano sa pripravuje na Veľkú noc, obráti sa k vám a spýta sa: "Nemám v tomto veľký zadok?" To sa asi nestane, že? Na druhej strane, dámy sú uchvátené detailom ako je tento. Rozoberajú či je ich spodná bielizeň vidieť, keď sa vedľa teba prebúdza, vyzerá ako panda, pretože si zabudla večer zmyť make-up a to nehovoríme ešte o téme vysokých podpätkoch. Ty na seba hodíš tričko a džínsy. Keby to mohlo byť tak jednoduché v ženskom svete. Zabudnite na viditeľné línie, všetko čo potrebujete je cítiť sa príjemne.

VLASY A CHLPY, VŠADE...

Niektorí muži, napríklad cyklisti, si holia nohy pre dosiahnutie čo najlepších výkonov - ale medzi mužmi sú v menšine. Niektorí chlapi majú dojem že čím viac chlpov majú, tým mužnejšie vyzerajú. Chlpatý chrbát, podpazušie, chlpy na hrudi, v nose a ušiach. Viete si predstaviť vašu priateľku s porastom na týchto partiách? Niektorí muži si ochlpenie nechávajú pre parádu, tí, ktorí sa o seba viac starajú asi nie. Ženy sú citlivé na nové účesy asi ako na nové módne výstrelky.

MUŽI SÚ "SNAŽIVÍ"

Tak, tu to máme: Keď sa dáma rozhodne spoznať niekoľko rôznych mužov v krátkej dobe, je všeobecne vnímaná ako žena so zlou povesťou a nazývaná menami, ktoré tu ani nemôžeme použiť. Na druhej strane, pokiaľ sa muž rozhodne pre rovnaké spoznávanie žien, je tu preňho len jedno meno - "býk". Je to úplne prijateľné a dokonca podporované, aby páni zasiali svoje semienko po celej krajine a spoločnosť sa len škerí na prežívanie voľnej lásky pre všetkých. Nie, že by za to muži niesli vinu, v skutočnosti ženy sú tie, ktoré to viac hodnotia. Avšak, vyžaduje to silu, zistiť, že vaša priateľka mala oveľa viac partnerov ako ste si možno mysleli. Porozmýšľajte o tom.

Prečítané: 11265x
Späť hore
Vyberáme

Macau’s The 13, najdrahší hotel všetkých čias?

7 miliónov dolárov za izbu, to je Macau’s The 13 s 200 barokovými apartmánmi. Tento roz...

Slabá erekcia? Zatočte s ňou Buďte v posteli zase bujakom!

Opäť to nevyšlo. Sexi partnerka nahodila nové prádielko, zapálila sviečky a svojho muža...

Ako môže príslušenstvo vysokozdvižných vozíkov zvýšiť efektivitu skladu?

Vysokozdvižný vozík je nevyhnutným nástrojom každej skladovej prevádzky. Šetrí čas a pe...