Prečo svoju životnú lásku nikdy nespoznáte v bare?

| manworld.sk | Téma

Možno to vyzerá tak, že na svete existuje iba jedno prijateľné miesto, kde môžete spoznať nových ľudí – bar. Avšak pravdou je, že alkohol, hlasná muzika a preplnené davy ľudí veľmi nedávajú možnosť novému vážnemu vzťahu.

Ak hľadáte novú partnerku po svojom boku, prestaňte radšej chodiť do takýchto dier – tam ju totiž asi nestretnete. Prečo? Čítajte ďalej a uvidíte sami.

Bar alebo nočný klub nie je miesto na rozvíjanie vzťahu

Už ste niekedy skúšali nadviazať konverzáciu v preplnenom bare piatkových večerov? Ak nie, tak sa to ani nestane. Prehliadate slová a namiesto toho, aby ste zistili, s kým vlastne hovoríte sa snažíte rozlúštiť slová, ktoré vôbec dotyčná vyslovuje. Keby mal len bar titulky, však?

Lepšia možnosť: Choďte na party a oslavy ku svojim priateľom. Atmosféra ostane stále zábavnou a navyše budete mať šancu s niekým hovoriť aj v pokojnejšom prostredí.

Vďaka alkoholu vyzerá všetko lepšie

Určite to nebude dobrá predstava, ak si pomyslíte na to, že sa v bare opijete, zbalíte nejaké dievča v rovnakom stave ako ste vy a nakoniec vám po celom večeri zaspí na ramene. Ani poriadne neviete, kto je to dievča a na druhý deň si už ani nebudete pamätať ako vyzerala. Je toto tá skutočná predstava o vážnom vzťahu, ktorý chcete? Určite nie. Nemôžete predsa chcieť začínať nový vzťah, ak ste obaja opití pretože vďaka alkoholu budú vaše vyhliadky a pocity dosť skreslené k lepšiemu. Ale čo potom, keď vytriezviete?

Lepšia možnosť: Skúste radšej kaviareň. Keď už nič iné, káva dodáva energiu a udrží vás viac v strehu. Slová sa vám už nebudú tak pliesť, ako po pohári škótskej v bare.

Ľudia, ktorí často navštevujú bary, idú len po jednej veci

Ak vám priatelia navrhnú: „Poďme von!“, zvyčajne tým myslia večer strávený v bare. Čo je predsa zlé na neustálom tečúcom alkohole a hudbe, nie? No ak hľadáte vážny vzťah, tak to skutočne nie je dobrá voľba. Ak sa však chcete len zabaviť a zažiť to, čo sme opísali v predchádzajúcich vetách, pokojne si vyrazte s vašimi priateľmi do ktoréhokoľvek baru.

Lepšia možnosť: Spoznajte nových ľudí prostredníctvom svojich priateľov. Poznajú vás lepšie ako ktokoľvek iný, a preto budú presne vedieť, koho hľadáte (samozrejme v tom prípade, že sú to vaši dobrí priatelia.

Niekedy bary jednoducho nie sú priaznivé pre vytvorenie romantiky

Bar – zápach v kombinácií vyprážaného jedla, alkoholu a cigaretového dymu. Toto skutočne nie je predstava pre tých, ktorí chcú zažiť romantiku. Aj keď to niektorým mužom možno nevadí, ženy nie sú z tých, pre ktoré by táto predstava nového vzťahu bola po chuti.

Lepšia možnosť: Skúste svadbu. Práve na svadbe sú všetci v romantickej nálade. A ako bonus si môžete aj zatancovať.

Bar vám nezaručuje, že budete mať rovnaké záujmy

Začiatok konverzácie v bare môže byť niekedy skutočne poriadne náročný. O čom sa tak asi budete zhovárať? Veta typu: „Páči sa mi tvoje pivo“ skutočne nie je dobrým začiatkom. Aj napriek tomu, že je bar všeobecným miestom, kde sa stretáva množstvo ľudí s množstvom záujmov, šanca že natrafíte na niekoho, kto bude mať podobné záujmy ako vy nie je veľmi vysoká. Oveľa lepším nápadom by bolo hľadať lásku na miestach, ktoré spadajú do vašich záujmov. Samozrejme – ak je vašim záujmom pitie, bar je skutočne vhodným miestom.

Lepšia možnosť: Prihláste na nejaký šport alebo sa zaregistruje do nejakého klubu, ktorý spĺňa kritéria vašich záujmov.

Prečítané: 8409x
Späť hore
Vyberáme

Máte problémy s erekciou? Pozor, ide o stav, ktorý vám môže zničiť zdravie aj vzťahy

Sex zaujíma najdôležitejšie miesto v živote mužov všetkých vekových skupín, pričom do z...

Nie ste spokojní s veľkosťou penisu? Zväčšite si ho!

Veľkosť mužského penisu rozvíri vždy veľkú diskusiu najmä medzi mužmi. Väčšina má v tom...

Striptízový klub už aj z lega

Mimoriadne populárne sa stalo lego znázorňujúce striptízový klub. Nejedná sa ale o ofic...

Vytvorila digitálna agentúra MW media s.r.o. www.mwmedia.sk | www.mwshop.eu | www.123web.sk