Skip to main content

Tento muž si nevie nájsť partnerku, v ceste mu stojí láska k plazom

| manworld.sk | Téma

Tento mladík miluje plazy natoľko, že už takmer 10 rokov nemal priateľku. Shuan Dixon (24) chová svoje vzácne leguány vo svojej spálni, chodí s nimi na prechádzky a kúpe ich vo vani. Zároveň priznáva že jeho posadnutosť plazmi tvorí prekážku pri hľadaní svojej polovičky.

Jeho posledný vzťah z roku 2006 skončil práve preto, že plazy sú jeho skutočná láska. Od tej doby je Shuan sám.

Povedal: "Moje plazy sú moje deti, rozhodol som sa už dávno, že moje zvieratá pre mňa znamenajú celý svet". "Mal som priateľku na vysokej škole, a nepochybujem o tom, že plazy boli jediným dôvodom prečo sme sa rozišli - nenávidela ich".

"Občas sa stalo, že so mnou dievča flirtovalo, ale viem, že by nemala pochopenie pre moje plazy a len ťažko by sa zmierila s jaštericou v posteli".

Shuan chová 32 zvierat vo svojej spálni a dokonca ich vodí na vôdzke po okolí. Rád ich kúpe vo vani, aby si užil pohľad na plávajúceho leguána, ktorý mu pripomína krokodíla a v letných mesiacoch ich necháva šplhať po stromoch na ulici.

Niektoré z plazov môžu spôsobiť zranenie po uhryznutí, človek bez skúseností nevie rozlíšiť varovné príznaky a to sa môže stať pre ďalšiu osobu v Shuanovej spálni nebezpečné. V súčastnosti chová Shuan 4 leguány, chameleóny, korytnačky a 4 tarantuly.

Prečítané: 12256x
Späť hore