Skip to main content

Typy na prvé rande, ktoré nezahŕňajú večeru

| manworld.sk | Téma

Zrejme všetci z nás sa stotožňujú s predstavou, že na prvom rande je ženu najlepšie vziať na nejakú chutnú, ale obvykle aj poriadne drahú večeru. Avšak nie je predsa len lepšie vymyslieť niečo originálnejšie? A popravde – pravdepodobne aj lacnejšie. Prinášame vám preto zopár tipov, kde môžete so ženou zájsť na prvom rande.

 

Obchod s hudbou

Hudba je univerzálny jazyk a skvelý spôsob, ako niekoho spoznať. Nájdite vo vašom okolí nejaký kvalitný obchod s hudbou, kde sa spolu môžete stretnúť, prechádzať a zdieľať svoje obľúbené albumy. Okrem toho tam môžete zažiť aj kopec zábavy. Kto vie, možno sa obaja zhodnete na tom, že oblečenie 80. rokoch by už nikdy viac nemalo prísť do módy.

Nápoje a drinky

Chutný drink vás môže nakopnúť a dopomôcť vám k rozprúdeniu konverzácie. Vyberte si vo svojom meste nejaké jedinečné miesto s pohodovou atmosférou, kde si môžete pochutnať na nápoji, poprípade si zajesť nejaké koláčiky.

Park

Parky väčšinou nie sú obvyklým miestom na prvé rande, ale miestny park vo vašom meste určite ponúka nejaké potenciálne možnosti. Ak ste obaja aktívne typy osôb, môžete si zájsť aj na nejaký šport. Prechádzka nikdy nie je zlý nápad a okrem konverzácie vám ponúka aj možnosť pestovať si zdravý životný štýl. Ak sa necítite na prechádzku, rovnako môžete zájsť aj na nejaký koncert.

Skupinové rande

Skupinové rande môže byť riešením prípadného trápneho ticha. Tak isto je to prijateľný spôsob, ako spoznať niekoho a zistiť, či vám daná osoba sedí. Skupinové rande však odporúčame skôr v prípade, že sa s osobou už trochu poznáte a nemáte tak problém s ďalšími ľuďmi okolo vás. Dajte si spolu skupinový kvíz v nejakom bare alebo urobte spoločné posedenie pri sobotnej grilovačke.

Prečítané: 10445x
Späť hore
Vyberáme

Manuálna, plynová alebo elektrická - po akej airsoftovej zbrani siahnuť?

Airsoft zbrane sú v súčasnosti veľmi obľúbenou a dostupnou alternatívou reálnych zbraní...

Ako zvýšiť schopnosť vašej koncentrácie počas skúškového obdobia?

Určite to poznáte, keď sedíte za stolom alebo počítačom a už po niekoľkýkrát sa vraciat...

5 tipov na nový účes #1

Upravil: Peter Prosser Upravil: Spoločnosť Estetika / Estetika team Upravil: Sp...