Zmeňte vysokozdvižný vozík na „univerzála“

| Manworld.sk | Téma

Dokážete si v súčasnosti predstaviť veľký zásobovací sklad bez vysokozdvižného vozíka?

Asi ťažko, a keby ste si to aj dokázali predstaviť, takýto sklad by veľmi rýchlo skončil – všetko by sa muselo robiť ručne a predstavte si, ako sa dvaja skladníci snažia dať z trojmetrového regálu dole chladničku, na ktorú čaká netrpezlivý zákazník. Mohli by sa zblázniť, aj skladníci, aj zákazník. Preto je vysokozdvižný vozík povinnosťou každého efektívne pracujúceho skladu.

Prispôsobte sa tovaru

Nie vždy máte v sklade tovar, ktorý sa dá preniesť na klasickom vysokozdvižnom vozíku. Môže sa stať, že sa na bude na vidlici nakláňať, nezmestí sa na ňu alebo s ním nebude možné manipulovať tak, aby ste ho premiestnili. Čo robiť v takomto prípade? Nebudete predsa kvôli tomuto kupovať novú „zdvižku“. Takáto investícia by sa vám nikdy nevrátila, ak sa takýto netypický materiál objaví u vás v sklade len raz za mesiac.

V tomto prípade sú pre vás ideálne prídavné zariadenia na vysokozdvižný vozík, ktoré vám pomôžu s premiestnením a manipuláciou s netypickými nákladmi. Potrebujete preniesť rolu slamy? Máte obrovský balík, ktorý sa na normálnu vidlicu nezmestí? Čeľuste, ktoré nahodíte za klasickú vidlicu, sa o váš problém postarajú. Máte sklad plný chladničiek, šporákov, pračiek? Miesto vidlice používajte špeciálne kliešte na bielu techniku, s ktorými sa nemusíte obávať, že vám drahý spotrebič spadne a zničí sa.

Keď nestačí prídavné zariadenie

Ale nie vždy stačí nasadiť prídavné zariadenie a problém zmizne. Niekedy vám príde do skladu nákladné auto bez hydraulickej ruky a s vozíkom tam balík tehiel nevyložíte, aj keby ste sa pokrájali. Ako sa v takomto prípade vynájsť? Zdvíhacie plošiny od Čematu vám pomôžu dostať vysokozdvižný vozík na korbu nákladiaku, umiestniť tam tehly, kde potrebujete a náklad je naložený bez toho, aby ste museli zavolať do akcie žeriav.

 

 

PR článok

Prečítané: 9208x
Späť hore
Vyberáme

Objednajte sa k lekárovi z pohodlia domova

Dnešná doba prináša moderné riešenia a výnimkou nie je ani objednanie sa k lekárovi z p...

Foto: David Gandy pre Marks & Spencer

Fotky známeho modela Davida Gandyho pre značku Marks & Spencer

V Egypte vyrastie supermoderné nové hlavné mesto pre 5 miliónov ľudí!

Po viac ako roku bol odhalený nový megaprojekt egyptskej vlády, je ním nové hlavné mest...

Vytvorila digitálna agentúra MW media s.r.o. www.mwmedia.sk | www.mwshop.eu | www.123web.sk