Skip to main content

Viete sa obliecť na párty?

| manworld.sk | Ako vyzerať

Leto. Čas, kedy sa Vám hrnie jedna pozvánka za druhou na rôzne párty, ktoré usporadúvajú vaši známi a priatelia. Či už ste slobodný alebo zadaný, určite chcete vyzerať neustále pôsobivo a vkusne. Len málokto má záujem „vytŕčať“ z radu a obliecť sa spôsobom, ktorý je na takúto udalosť nevhodný.

O ženskom outfite na párty sa toho popísalo už mnoho, avšak nájsť kvalitný článok, ktorý popisoval určitý dress-code pre mužov na párty, je takmer nemožné. Práve v tomto sa však dozviete, čo je teraz „in“ a čo sa ženám páči, ak ich chcete zaujať a prípadne okúzliť tým, ako vyzeráte.

Moderný outfit muža sa dnes nezaobíde bez košele a bez nohavíc. Väčšina mužov si volí na párty džínsy, ktoré sú modrej farby a ktorými absolútne nič nepokazia. Modré džínsy sa dajú kombinovať v podstate s čímkoľvek a práve kvôli ich univerzálnosti sú tak veľmi obľúbené. Ak by ste si ešte k tomu vybrali zúžené slimové džínsy, rozhodne sa „trafíte“ do aktuálnej pánskej módy.

My sme však okrem nohavíc spomínali aj košele s dlhým rukávom. Tie tvoria vršok outfitu a košeľu nemusíte nosiť výhradne jedným spôsobom. Zaujať v elegantnej košeli sa dá nasledujúcimi spôsobmi:

  • Skombinujte košeľu so športovým sakom podobnej alebo výrazne odlišnej farby
  • Nechajte si ju rozopnutú s tým, že pod ňou budete mať biele tričko
  • Doplňte ju o V-čkový svetrík alebo svetrík na gombíky
  • Vyhrňte si na nej rukávy tak, že ich len preklopíte alebo ich vyhrňte až nad lakeť

Pánske rifle a košeľu, ktorá je so svetríkom či bez, určite treba doplniť aj o vhodný opasok. Pracka opasku by mala byť relatívne výrazná, avšak nie moc, aby nepútala príliš veľa pozornosti. Okrem toho Vám na rukách nesmú chýbať štýlové hodinky, ktoré budú mať o čosi väčší priemer. Za ideálnych okolností by mali ladiť k opasku. Ako topánky si pokojne môžete zvoliť tenisky, ktoré môžu, ale aj nemusia byť elegantné.

Záleží len na Vás, aký štýl preferujete. K teniskám si môžete dať aj spomínané športové sako, pričom takáto eleganto – športová móda je dnes absolútnym hitom. Ak nemáte radi košele, potom si môžete dať namiesto nich jednofarebné tričko a doplniť outfit športovým sakom, ktoré však bude výraznejšie. Nikdy však nezabúdajte ani na spomenuté doplnky – opasok a hodinky, prípadne si môžete dať aj retiazku či náramok, ak je to vhodné.

Prečítané: 15850x
Späť hore