Top fakulta z Košíc ponúka Ukrajincom a Ukrajinkám štúdium, ktoré má budúcnosť

| Manworld.sk | Biznis

Technická univerzita v Košiciach podáva pomocnú ruku. Reaguje tak na vzniknutú situáciu na Ukrajine. Ponúka prichádzajúcim študentom bezplatné štúdium a novú budúcnosť.

Fakulta materiálov, metalurgie a recyklácie Technickej univerzity v Košiciach sa v reakcii na aktuálnu vojnovú situáciu na Ukrajine rozhodla otvoriť svoje brány ukrajinským študentom a študentkám. Ponúka im možnosť bezplatného štúdia perspektívnych študijných odborov na top fakulte, ktorá ako jediná pokrýva celý výrobný cyklus, čo výrazne zvyšuje šance absolventov na trhu práce v rôznych odvetviach priemyslu ako získavanie a spracovanie zemských zdrojov, strojárstvo, automobilový priemysel, ekologické a environmentálne vedy či výskum materiálov.

Sme v tom spolu, zdôrazňuje fakulta a aj preto je pripravená ukrajinským študentom a študentkám uhradiť všetky poplatky spojené so štúdiom, poskytnúť pomoc pri zabezpečení všetkých potrebných dokumentov a ponúka im aj bezplatný kurz slovenského jazyka. Okrem toho im vďaka spolupráci s priemyselnými partnermi pomôženájsť si prácu a mať tak stály finančný príjem. Môžu tak byť študentmi a zároveň mať aj stály finančný príjem. Umožňuje to aj denná forma štúdia v kombinovanej forme, v ktorej sa výučba realizuje prevažne vo štvrtok a v piatok, zvyšok je realizovaný dištančnou metódou, komunikáciou prostredníctvom komunikačných prostriedkov založených na využívaní počítačových sietí.

Kontaktné informácie nájdu záujemcovia na https://fmmr.tuke.sk/wps/portalalebo na https://www.fmmr.sk/en/.

Prečítané: 1280x
Späť hore
Vyberáme

Prečo by chcel niekto pribrať?

Začať cvičiť s cieľom schudnúť a nezmeniť jedálniček je ako plávať proti prúdu. Nestojí...

Tipy na trblietavé doplnky

Aj keď muži nemajú toľko šperkov ako ženy, časy sa pomaly ale isto menia. Muži čím ďale...

CES 2017: Inteligentný záchod za 10 000€, čo dokáže?

LAS VEGAS - Chceli by ste dokonale čistú toaletu, bez nutnosti pravidelného čistenia? S...

Vytvorila digitálna agentúra MW media s.r.o. www.mwmedia.sk | www.mwshop.eu | www.123web.sk