Krása nezvyčajného zrubového obkladu, s ktorou si môžete vyzdobiť svoj domov aj vy

Ilustračný obázok Ilustračný obázok

Drevo je prírodný materiál, ktorý má v našom živote významné miesto a čoraz dôležitejšiu úlohu. Vyznačuje sa svojou pevnosťou, krásou, dlhou výdržou, ľahkou údržbou a možnosťou jednoduchého spracovania. Jednoducho dokonalé riešenie.

Hľadáte originálny obklad?

V súčasnosti sa ľudia s originálnymi nápadmi na zdobenie svojich interiérov a exteriérov doslova predbiehajú. Hľadajú stále modernejšie materiály a doplnky, ktoré tieto úlohy dokonale zastúpia. Niekedy však stačí naozaj málo a inšpiráciu harmonického a dizajnovo idylického domova môžeme hľadať práve v prírode.

Začať môžete pri výbere vhodného zrubového obkladu, s ktorým sa dá vytvoriť mimoriadne estetické riešenie pre všetky typy dekorovania. Od moderného oplotenia, fasády, obloženia niektorých povrchov až po použitie pri samotných stavbách. Drevo sa dá upraviť do konkrétneho odtieňa a rôznych tvarov, takže s kombináciami k iným materiálom a konštrukciám nebude žiadny problém.

Tatranský profil v interiéri

Drevo je mimoriadne kvalitný materiál, s ktorého údržbou nebudete mať žiadny problém. Vytvára dokonalú atmosféru a príjemné pocity. Napriek tomu, že ide o čisto prírodný materiál, nemá žiadny charakter  surového spracovania, ktorý by mohol celkovú harmóniu interiéru zbytočne len narušiť.

Nadčasový materiál pretransformovaný do nádherného tatranského profilu je dnes o dotyku prírody, ktorý vám spríjemní každý jeden deň a pobyt v interiéri. Zaisťuje správnu mikroklímu. Nie je náročný na údržbu a disponuje dokonalou odolnosťou proti vysokému zaťaženiu a vynikajúcimi tepelno-izolačnými vlastnosťami.

Pre tých, ktorí si potrpia na dokonalosť a perfektne zladený dizajn v celom interiéri, predstavujeme riešenie v podobe tohto obkladu. V kuchyni, spálni, na chodbe alebo keď vstupujete cez pevné interiérové dvere do inej miestnosti, všade tam môže tatranský profil alebo zrubový obklad zastúpiť významnú dekoračnú funkciu s niekoľkými ďalšími výhodami. Presvedčte sa.

Write a comment...
0 awesome comments!