Skip to main content

Luxusné kreslo a pohovka od od Taylor LLorente

| menworld.sk | Bývanie

Hoci interiér odkazuje na čalúnenie, osvetlenie, podlahovú krytinu a celkovú farebnú schému, v skutočnosti diktuje charakter a celkový vzhľad nábytoku. Minimalistický dizajn je podporovaný holými stenami, doplnený jednoduchými žalúziami a jemným osvetlením.

Do takejto izby nie je vhodné umiestniť extravagantný a komplikovaný nábytok. Preto ak chcete vytvoriť dojem pokoja, je rozhodujúci výber nábytku.

Medzi taký nábytok určite patrí kreslo so zlatým rámom z dielne Taylor LLorete, táto firma má showroom v New Yorku a Londýne, kde sa špecializuje na luxusný nábytok. Ako môžete vidieť, nároky sú vysoké  a každý kus nábytku vyžaruje jemný pocit luxusu, ktorý je vkusný a veľmi elegantný.

Kreslo je vyrobené na zákazku a možno ho prispôsobiť želaniam klienta. Rám je pokrytý fóliovým zlatom, ale môžete využiť aj strieborný rám a iný náter na drevo. Ako vidíte, tento kus nábytku sa skladá z dreveného rámu a polstrovaným látkovým čalúnením. V rámci prispôsobenia si klient môže vybrať iné látky alebo zakúpiť tkaniny od externého dodávateľa. Môžete si byť istí, že tieto látky ponúkajú ozajstný luxus. Vankúšik je dodávaný ku každému kreslu z rovnakej látky.

V ponuke je aj gauč v rozmeroch 2,61 m na dĺžku, 81 cm na hĺbku s výškou 71 cm. Kreslo je rovnakej výšky a hĺbky, zatiaľ čo dĺžka je 81 cm. Kreslo je v cene 8100 dolárov a je možné si ho objednať priamo cez internet.

 

 

Prečítané: 12062x
Späť hore