Skip to main content

Hriešny Amsterdam

| manworld.sk | Cestovanie

Ak túžite po slobode a hriešnej zábave, tak Amsterdam je pre vás ako stvorený. Je to raj pre mužov, kde všetky vaše doterajšie sny a predstavy sa premenia na krásnu realitu. Sex a drogy sú najväčším lákadlom pre každého návštevníka, ktoré vás  budú pokúšať na každom rohu.

Holandské mesto Amsterdam je v tomto totiž veľmi tolerantné, vďaka čomu si udržiava takú vysokú návštevnosť. Ponúkam vám pár zaujímavostí a lákadiel, ktoré by ste o Amsterdame zaručene mali vedieť a nemali by ste si ich nechať ujsť.

Bicykel na prvom mieste
Ženy a autá sú naše dve najväčšie lásky, ktoré tak milujeme a o ktoré sa dôkladne staráme. Nemalé peniaze vkladáme do opráv a vylepšení našich aut, no stačí jedna jazda mimo mesta a auto nám to hneď vynahradí úžasnou náladou či príjemným relaxom. Avšak v Amsterdame
ich najpoužívanejším dopravným prostriedkom je práve bicykel. Žeby to bola ich tretia láska? V každom prípade to tu cyklistami doslova hýri. Tento spôsob dopravy má svoje výhody, pretože cyklisti tam majú vždy prednosť a dokonca vás prekvapia aj parkoviskami, ktoré sú vyhradené výlučne len pre bicykle. Či už sa chystajú na nákup v teplákoch alebo v obleku do práce, nerobí im problém nasadnúť na bicykel a vyraziť na cestu. Je to proste ich typický každodenný spôsob prepravy.

Romantické grachty
Hádam každý chlap si dopraje trocha vzrušenia a dobrodružstva, no dni na oddych či romantickú prechádzku by u vás takisto nemali počas týždňa chýbať. Či už si predstavujete relax v podobe celodenného leňošenia v posteli, výletom na hrad alebo prechádzkou po meste, občania Amsterdamu si relaxujú iným, no najmä zaujímavým spôsobom. Výnimočnosťou tohto mesta sú totiž vodné kanály takzvané grafty. Muži si takto spríjemňujú deň so svoju polovičkou, ktorú môžu pozvať na romantickú plavbu alebo so svojimi deťmi a manželkami, kde môžu prežiť zábavný deň na loďkách.

Drogy v coffeeshopoch
Na prvý pohľad sa vám môžu zdať Holanďania ako bezstarostní a usmievaví ľudia, ale čím to asi bude? Je vám asi už známe, že hovorím o čoraz viac vyhľadávanej marihuane, ktorú si môžete legálne zakúpiť v ktoromkoľvek coffeeshope. Avšak väčšina týchto shopov je kontrolovaná, preto sa pri každom nákupe marihuany nesmie presiahnuť jej dávka (max. 5 gramov) a je nutné ju spotrebovať na mieste. Či už sú veselí vďaka tejto mäkkej droge alebo je to ich životným štýlom, zaručene sa tam budete cítiť veľmi dobre.

Sex „bez obmedzení“
Jedným z najväčších lákadiel budú vaše sexuálne túžby spojené s miestami, ktoré vaše chute naplnia alebo ešte viac vydráždia. Sexshop stretnete hádam na každom vašom kroku, a preto sa nevyhnete pohľadom na vystavené erotické pomôcky, z ktorých si zaručene vyberiete tú vašu, ktorá by naplnila vaše sexuálne chúťky. Veď predsa nejaký ten suvenír si treba doniesť z dovolenky, tak prečo nespojiť príjemné s užitočným? Ak máte radi výzvy a provokácie, tak sa môžete oddať milostným hrám práve v mestskom parku Voldenpark, ktorý sa v neskorých nočných hodinách mení na miesto plné vášni a dravosti. Nemusíte sa obávať akýchkoľvek pokút od policajtov, pretože ide o jediné miesto, kde môžete oficiálne verejne súložiť. Tak si to poriadne užite, lebo na Slovensku takýto raj nenájdete.

Slovenský Amsterdam
Nie vždy nám financie alebo čas dovolí navštíviť takúto vysnívanú destináciu, avšak to neznamená, že si amsterdamský pôžitok nemôžeme vychutnať aj doma. Nájsť sexshop s rovnako pestrým výberom ako v Amsterdame môžete na rôznych slovenských webových stránkach, kde nájdete luxusné vibrátory rôznych tvarov, veľkostí a farieb, ktorými zaručene milo prekvapíte svoju partnerku. Takisto ak chcete prebudiť váš spiaci sexuálny život, afrodiziaka sa postarajú o intenzívny a vášnivý sexuálny zážitok. Sexshop ponúka mnohé erotické pomôcky, ktorými si môžete spestriť vaše sexuálne radovánky aj bez toho, žeby ste urobili čoby len krok z vášho bytu.

 

Prečítané: 11162x
Späť hore