Skip to main content

Veľkosť kondómov dôležitá pre zdravie i zážitok

| Manworld.sk | Téma

Kondómov sú na trhu stovky, tisíce od desiatok rôznych výrobcov. V prvom rade je pri ich výbere dobré vedieť, že treba nakupovať len kvalitné kondómy od overených výrobcov, pri ktorých nehrozí ich zlyhanie. Potom je tu ešte otázka veľkosti kondómov. Výber správnej veľkosti kondómov je dôležitý pre ich správne použitie, zdravie muža i ženy a pre ten najlepší zážitok.

Štandardné kondómy okolo 200 mm, väčšie XL či XXL

V prvom rade chceme zdôrazniť, že kondómy toho vydržia oveľa viac, než si možno na prvý pohľad myslíme alebo ako na prvý pohľad vyzerajú. Platí však, že štandardné veľkosti kondómov sa pohybujú okolo 200 milimetrov. Takáto veľkosť by mala stačiť všetkým mužom so štandardnou dĺžkou prirodzenia. Tí, ktorým takáto veľkosť nestačí, môžu využiť kondómy v rozmere XL či XXL. Všetko závisí od veľkosti, ktorú potrebujete a aká vám vyhovuje.

Riešenie pre bezpečný sex

Muži, ktorí majú menší penis, zase ocenia špeciálne zúžené kondómy, ktoré im zaručia bezpečnosť a komfort pri erotickom zážitku. V každom prípade – pri nesprávne zvolenej veľkosti kondómu hrozí jeho pretrhnutie a teda neželané tehotenstvo či pohlavné choroby! Takže určite venujte pri výbere kondómu čas aj jeho správnej veľkosti. Nestojí to veľa, nezaberie to čas a vám to dopraje bezpečnosť a najlepší zážitok.

Moderný nákup kondómov na internete

V súčasnosti „letí“ nákup kondómov či erotických pomôcok na internete. Najznámejším predajcom je v tomto prípade Kondomshop, pomyselná jednotka na trhu s najširším dostupným sortimentov kondómov. Nákup na internete je oproti klasickým sexshopom diskrétnejší a navyše lacnejší v dôsledku nižších cien pri nákupe on-line. Oproti sexshopu si môžete v on-line obchode s kondómami v pokoji vybrať, pričom dostupné sú aj veľké balenia viacerých kondómov za zvýhodnené ceny.

Prečítané: 6932x
Späť hore