Rezacie plotre a sublimačná tlač: Reklama, ktorá dáva vašej spoločnosti tvár

| Manworld.sk | Biznis
Zdroj obrázka: www.termolis.sk

Reklama je dôležitou súčasťou komunikácie medzi spoločnosťami a ich predajnými trhmi. Pomáha prezentovať produkty a úspešne ich uvádzať na trh, zároveň sa firma prezentuje. Tie najlepšie výsledky sa však dosiahnu len vtedy, ak si na základe zamerania vašej firmy vyberiete na jej propagáciu správny typ reklamy.

V našom článku vám predstavíme dva stále overené a vhodné spôsoby, vďaka ktorým určite zabodujete. Poďme sa spoločne na sublimačnú tlač a rezacie plotre pozrieť, pretože okrem pevnej manipulačnej techniky oceníte v biznise aj kvalitnú reklamu.

Čo je sublimačná tlač?

Moderná sublimačná tlač je čoraz bežnejšia. Pre svoje početné prednosti sa už roky teší veľkej obľube. Sublimačná tlač, skrátene sublimácia, sa používa najmä na potlač textilných materiálov ako sú vlajky, obrusy či reklamné odevy. Toto však nie je jediná aplikácia. Je vhodná aj na potlač  hrnčekov alebo puzdra mobilov. Záleží od toho, aký termolis používate.

Výhody sublimačnej tlače

Vďaka mnohým výhodám sa sublimačná tlač stáva čoraz populárnejšou. Predovšetkým potlače vyrobené touto technológiou, ako sú plážové vlajky, skladacie stany či výstavné steny, sú vďaka výrazným farbám trvalo živé.

Potlač neopadáva a nedrolí sa a textílie je možné pokojne prať v práčke. Okrem toho je možné tlačené materiály skladovať, čo znižuje náklady na dopravu a skladovanie veľkoformátových výtlačkov.

Potlač vyrobená sublimáciou je bez zápachu a šetrná k životnému prostrediu. Na rozdiel od UV technológie sú použité atramenty na vodnej báze a bez rozpúšťadiel. Svoje uplatnenie teda nájde ako vo výstavných halách, tak aj v detských izbách, keďže je nielen estetická, ale predovšetkým bezpečná.

Kedy využijete rezací ploter?

Špeciálne rezacie plotre sú technické zariadenia, pomocou ktorých je možné mechanicky vyrezať grafiku, nápisy a rôzne tvary z rôznych materiálov ako je papier, tenké drevo, plastové a lepiace fólie, kartón alebo guma. Sú veľmi podobné bežným tlačiarňam, no na rozdiel od nich nedokážu prerezať pixely, iba vektorovú grafiku.

Aby sa neznížila kvalita rezacieho plotra, je potrebné v pravidelných intervaloch vykonávať servis zariadení a vymieňať opotrebované diely, ako sú prítlačné valčeky, rezacie lišty, držiaky nožov a nože plotra. Najmä keď sa kvalita rezu zhorší, výstupné a predvolené veľkosti už nie sú zhodné, alebo sa objavia iné problémy.

Závisí však od vás, ktorý model zariadenia si na tvorbu originálnej reklamy vyberiete. Oba sa však s úspechom postarajú o dobré meno a tvár vašej spoločnosti.

Prečítané: 917x
Späť hore
Vyberáme

Nová verzia pôvodnej pánskej vôňe Spicebomb Extreme od Viktor & Rolf

So zvyšujúcimi sa teplotami uvádza holandský módny dom novú verziu letného pánskeho par...

Päť krokov k dokonalej oslave

K nášmu životu patrí neodmysliteľne aj zábava. Potešenie a prítomnosť blízkych. Len tak...

Aký plot zvoliť na malý pozemok s rodinným domom?

Máte rodinný dom a ešte nemáte okolo vášho menšieho pozemku oplotenie? Premýšľate nad t...

Vytvorila digitálna agentúra MW media s.r.o. www.mwmedia.sk | www.mwshop.eu | www.123web.sk