Skip to main content

Skvelé a jednoduché tipy pre väčší úspech pri love

| Manworld.sk | Hračky pre bohatých
Zdroj obrázka: K_E_N/shutterstock.com

Opäť sa vaše očakávania nenaplnili? Odchádzate z poľovačky bez trofeje? Určite to nie je príjemné, ale zároveň ani žiadna katastrofa.  Lepším poľovníkom sa môžete stať aj vďaka niekoľkým jednoduchým trikom a tipom.

Prezradíme vám, ktoré to sú.

Pokročilý výcvik

Každý tréning vás vlastne robí lepším. To však platí len v prípade, že vaše cvičenia neprebiehajú pri stole, ale s profesionálnymi trénermi. Pre poľovníkov sú, samozrejme, mimoriadne zaujímavé kurzy streľby s profesionálnymi vzduchovkami. Využiť však môžete aj iné výcvikové kurzy pre poľovníkov. Vždy sa hodia napríklad kurzy prvej pomoci, orientačné kurzy a doškoľovacie kurzy z poľovníckeho práva.

Termovízie

Hmla, tma a šero nie sú v prírode ničím výnimočným. Ani tieto zhoršené podmienky ale nemusia byť dôvodom na ukončenie poľovačky. S kvalitnými optickými zariadeniami, ktorým je napríklad aj Liemke termovízia, máte výborný výhľad aj v tých najhorších svetelných a poveternostných podmienkach.

Vhodné správanie

Úspech lovu nezávisí iba od profesionálnej výbavy, ale aj toho, ako profesionálne sa viete v prírode správať! Čo to znamená. Napríklad aj to, že pokiaľ musíte do obľúbeného revíru cestovať autom, nezabudnite predtým na čistý DPF filter. Ako spustiť účinnú regeneráciu DPF filtra určite viete.

Pomôcť môže aj vynikajúca maskovacia schopnosť oblečenia. Minimálna hmotnosť poľovníckej výbavy a jej nízka hlučnosť.

Ak to doplníte kvalitným ďalekohľadom, pohodlným oblečením a presnou muškou, určite nebudete odchádzať z poľovačky bez trofeje.

Prečítané: 529x
Späť hore
Vyberáme

Vyriešte problémy v podnikaní

Aj keď sa podnikanie v posledných rokoch zjednodušilo a začať môže naozaj každý, predsa...

Koľko stojí vila na Palmovom ostrove v Dubaji?

Palm Jumeirah - je to "ôsmy div sveta". Výstavba sa začala v roku 2001, pobrežie Dubaja...

Umiestnite si posteľ podľa feng-šuej

Feng-šuej, dve čínske slová, s ktorými sa stretol každý, kto si zariaďoval bývanie. Slo...