Skvelé a jednoduché tipy pre väčší úspech pri love

| Manworld.sk | Hračky pre bohatých
Zdroj obrázka: K_E_N/shutterstock.com

Opäť sa vaše očakávania nenaplnili? Odchádzate z poľovačky bez trofeje? Určite to nie je príjemné, ale zároveň ani žiadna katastrofa.  Lepším poľovníkom sa môžete stať aj vďaka niekoľkým jednoduchým trikom a tipom.

Prezradíme vám, ktoré to sú.

Pokročilý výcvik

Každý tréning vás vlastne robí lepším. To však platí len v prípade, že vaše cvičenia neprebiehajú pri stole, ale s profesionálnymi trénermi. Pre poľovníkov sú, samozrejme, mimoriadne zaujímavé kurzy streľby s profesionálnymi vzduchovkami. Využiť však môžete aj iné výcvikové kurzy pre poľovníkov. Vždy sa hodia napríklad kurzy prvej pomoci, orientačné kurzy a doškoľovacie kurzy z poľovníckeho práva.

Termovízie

Hmla, tma a šero nie sú v prírode ničím výnimočným. Ani tieto zhoršené podmienky ale nemusia byť dôvodom na ukončenie poľovačky. S kvalitnými optickými zariadeniami, ktorým je napríklad aj Liemke termovízia, máte výborný výhľad aj v tých najhorších svetelných a poveternostných podmienkach.

Vhodné správanie

Úspech lovu nezávisí iba od profesionálnej výbavy, ale aj toho, ako profesionálne sa viete v prírode správať! Čo to znamená. Napríklad aj to, že pokiaľ musíte do obľúbeného revíru cestovať autom, nezabudnite predtým na čistý DPF filter. Ako spustiť účinnú regeneráciu DPF filtra určite viete.

Pomôcť môže aj vynikajúca maskovacia schopnosť oblečenia. Minimálna hmotnosť poľovníckej výbavy a jej nízka hlučnosť.

Ak to doplníte kvalitným ďalekohľadom, pohodlným oblečením a presnou muškou, určite nebudete odchádzať z poľovačky bez trofeje.

Prečítané: 354x
Späť hore
Vyberáme

Rolls Royce uvádza: Wraith - inšpirovaný módou

Je tu ďalší zo série Wraith, tentokrát viac luxusný, niet divu, nový Rolls Royce bol in...

Vrtuľník Mercedes - Benz odhalený

Eurocopter EC145, vrtuľník značky Mercedes Benz odhalili na svetovej premiére v Ženeve....

6 dôvodov na použitie travertínu v interiéri

Travertín je jedným z tých materiálov, ktoré premenia váš domov na niečo nezvyčajne krá...

Vytvorila digitálna agentúra MW media s.r.o. www.mwmedia.sk | www.mwshop.eu | www.123web.sk