Skip to main content

Aby bol váš pôžitok ešte príjemnejší a sviežejší

| Manworld.sk | Štýl
Zdroj obrázka: Andrei Mayatnik/Shutterstock.com

Cigarety sú stimulant a tak by sa na ne malo aj pozerať. Okrem množstva rôznych druhov si však viacerí obľúbili ich špeciálne príchute, ktorých predaj bol však na našom trhu zakázaný. Záchranou pre tých, ktorí si chcú dopriať príjemnejší a sviežejší zážitok sa preto stali 100 % vegan pukacie guľôčky.

Ide o akési chuťové kapsulky, ktoré sú vynikajúcim spôsobom, ako si jednoducho variovať a poskytovať lahodnú rozmanitosť. Tým sa nielen vyhnete problémom so zákazom mentolových cigariet, ale rozmanitosť sa mnohonásobne zvýši.

Ale čo to vlastne je a ako sa dajú aromatické čučoriedkové cigarety využiť v praxi? To je presne to, čo si teraz vysvetlíme.

Z organických olejov a zdravotne nezávadné pukačky

Pukacie guľôčky do cigariet vyrobené v EÚ sú 100 % vegan. Z organických olejov a zdravotne nezávadné kapsulky môžete aplikovať do filtra klasickej cigarety, cigary alebo modelov IQOS.

Na jednoduché použitie týchto guľôčiek a aplikáciu do cigarety nepotrebujete žiadny špeciálny postup. Stačí vám malý MR.Blast aplikátor, pomocou ktorého si vychutnáte požitok arómy kdekoľvek a kedykoľvek.

Množstvo lahodných príchutí pokryje a uspokojí všetky vaše chuťové poháriky. S týmito aromatickými guľôčkami sa fajčenie stáva úplne novým a zdravším chuťovým zážitkom.

Vychutnajte si príjemné chute a relax

Naše telo a psychika sú pod vplyvom stresu a množstva negatívnych správ vystavované obrovskej záťaži. Daň v podobe podlomeného zdravia je však privysoká. Preto sa treba naučiť relaxovať. Využite na to svoje obľúbené stimulanty a prístrešie modernej pergoly a uvidíte, že vám to prospeje.

V kombinácii s čerstvým vzduchom bude vychutnávanie vašich pôžitkov ešte príjemnejšie a telo uvoľnenejšie. Stačí si nájsť na seba čas a dopriať si v zdravej miere to, čo vaše telo žiada.

Prečítané: 1325x
Späť hore