Ako vybrať originálny dar pre muža?

| Manworld.sk | Štýl

Určite ste si už neraz lámali hlavu nad tým, aký dar je pre muža vhodný. Kúpiť kvety sa vám javí ako nepríjemné a prísť na oslavu len s fľašou vína je zrejme príliš lacným spôsobom, ako si odbaviť povinnosť. S nami sa vám to podarí omnoho ľahšie.

Musíte ho poznať

Vyberať dar je pre každú osobu náročné, pretože jej chcete dať niečo originálne a zároveň to musí vyvolať potešenie. Väčšina pánov a dospelých mužov vlastní nejaké to auto. Skúste sa zamerať na tento prvok a kúpiť mu modernú vychytávku do tohto interiéru. Alebo naopak, nemusí to byť len auto. V luxusnom prevedení ho poteší pohovka Chesterfield. Je to naozaj nádherný kus nábytku do každej pracovne náročného muža. Základom ostáva, orientácia podľa jeho vlastností a osobných charakteristík.

Doplňte mu zbierku

Každý jeden muž je stále malým dieťaťom, a preto má rád nevšedné hračky pre dospelých. Ak ste skutočne dobrý priateľ, usaďte ho do novej sedačky v tvare U a predstavte mu nový televízor s ojedinelými funkciami. Alebo mu kúpte darčekový kôš plný dobrôt, ktoré potešia aj jeho chuťové bunky. Veľmi dobrým nápadom je zbierka akéhokoľvek typu. V CD podobe obľúbeného seriálu a filmu, vzácnych vín a alkoholu, alebo iného tovaru, ktorý naozaj rozžiari jeho oči.

Pre domácich majstrov

Ak patrí muž, ktorého chcete obdarovať, medzi domácich majstrov, zaručene bude nadšený z príklepovej AKU vŕtačky, skrutkovača či iného prístroja, profesionálnej sady náradia v praktickom kufríku, magnetického náramku, ktorý mu pomôže mať svoje skrutky a matičky pod kontrolou. S takýmito vecami sa môže potom zvesela pustiť na montáž drevenej podlahy v dome. Nezabudnite na robenie radosti úsmevom, pretože to je jedna zo základných podmienok pri každej jednej príležitosti.

 

- PR článok

Prečítané: 5858x
Späť hore
Vyberáme

4 tipy pre jazdu na motorke v zime, ktoré určite oceníte

Aj keď mnohí motorkári posielajú svoju milovanú motorku v zime na zaslúžený zimný spáno...

Rolety alebo žalúzie?

Leto sa blíži tigrími skokmi a vy ešte nemáte vyriešenú dilemu, či sa doma proti slnku ...

Rozvodové poistenie

Jednou z dôležitých súčastí finančného plánovania, je vyhodnocovanie rizík. To znamená ...

Vytvorila digitálna agentúra MW media s.r.o. www.mwmedia.sk | www.mwshop.eu | www.123web.sk