Skip to main content

Ako podporiť a zlepšiť váš výkon v posteli

| Manworld.sk | Téma

V živote sa snažíme uspieť  mnohých oblastiach. Najdôležitejšia je asi práca, ktorou si zabezpečujeme potrebný komfort. Peniaze ale nie sú všetko a myslieť by ste mali aj na vaše vzťahy.

V opačnom prípade môže prísť do zväzku osamelosť, ktorá má na naše telo a psychiku veľmi nepriaznivé účinky. K jednej z veľmi dôležitých vecí preto patrí aj sex a intímne zblíženie.

S pribúdajúcim vekom a erektilnou dysfunkciou ale chuť na sex klesá a naše výkony nie sú dostačujúce. Pre mnohých je ale samotná myšlienka, že človek nie je schopný dať partnerke dlhodobé potešenie, stresujúca. Ako vyriešiť tento pikantný problém? Prečítajte si o tom v našom článku!

Prečo je dôležité mať pravidelnejší sex?

V prvom rade treba poznamenať, že sex je neoddeliteľnou súčasťou prosperujúceho a šťastného vzťahu. Okrem toho drží váš zväzok pohromade a navzájom vás zväzuje. Preto mu musíte venovať dostatočnú pozornosť. Občas preto môžete použiť aj neškodné tabletky na erekciu.

Avšak, pokiaľ vezmeme do úvahy fyzický aspekt sexuálnej vytrvalosti, potom, ako každý vie, v priebehu času sa svaly oslabia a môžu atrofovať. Platí to aj pre určité sexuálne svaly, ktoré treba precvičiť.

Spevnite predlaktie

Ak si vyberiete pozíciu, v ktorej sa musíte oprieť o ruky, aby ste dosiahli lepšiu stimuláciu bodu G, vaša sexuálna výdrž si bude vyžadovať určitú silu vášho predlaktia. Ak ste týmto svalom ešte nevenovali dostatočnú pozornosť, začnite cvičiť s činkami alebo si zakúpte členstvo v telocvični, aby vám tréner pomohol správne načerpať túto svalovú hmotu.

Sledujte svoj dych

Čím menej je vaša myseľ pripútaná k vášmu telu, tým menšiu kontrolu nad ňou máte. Chcete nasmerovať všetku svoju pozornosť na potešenie, ktoré príde? Jednoduchým spôsobom, ako ovládať svoju ejakuláciu, je zamerať sa na relaxáciu a dýchanie.

Dýchajte zhlboka a nechajte vaše svaly relaxovať. Pevné matrace 160 x 200 vám to predsa umožnia. Ejakulujete predčasne, keď máte obavy a príliš veľa stresu! Tomu možno zabrániť uvoľnením a ubezpečením sa, že váš dych je hlbší a pokojnejší.

Prečítané: 2878x
Späť hore