Skip to main content

Tie najlepšie produkty na úspešné bielenie zubov pre váš spokojný a dokonalý úsmev

| Manworld.sk | Ako vyzerať

Neexistuje žiadna osoba, ktorá by nechcela mať oslnivý snehovo biely úsmev. Ale väčšina z nich nemá dostatok času ani peňazí na to, aby navštívila zubára a nechala si u neho profesionálne vybieliť zubnú sklovinu. A práve pre takéto prípady sú vyvinuté prostriedky na domáce bielenie. Ich úspech je obrovský, pretože sú naozaj efektívne a pohodlné vo svojom používaní. Poďte sa spolu s nami o tom všetkom teraz presvedčiť.

Prečo sú tak populárne

Najväčším plusom je samozrejme ich jednoduché použitie. Proces bielenia zubnej skloviny sa uskutočňuje doma v tých najkomfortnejších podmienkach, ktoré si môže dopriať takmer každá jedna osoba bez ohľadu na pohlavie a v niektorých prípadoch aj vek. Celý postup bielenia s pomocou univerzálnych bieliacich pásikov netrvá viac ako 20 minút a veľmi jednoducho sa aplikuje.

Ako to funguje?

Účinok špeciálnych bieliacich pásikov je založený na použití peroxidových gélov. Ktoré v unikátnej kombinácii využívajú na bielenie aj profesionálny stomatológovia.

Ide o to, že peroxid začína produkovať aktívne formy kyslíkových iónov, ktoré sú silnými oxidantmi. Prenikajúc do hlbokých vrstiev zubných tkanív, tieto ióny ničia organické pigmenty, rozdeľujú ich na bezpečnú vodu a oxid uhličitý, vďaka čomu vzniká zosvetlenie zubov.

Dosiahne požadovaný efekt bielenia každý?

Samozrejme, že áno. Je nutné si ale uvedomiť, že profesionálne bielenie zubov nevie ráznym spôsobom a okamžite odstrániť zafarbenie zubov, pretože to záleží od ich stavu. Vieme, že odolať lahodnej chuti čerstvo pomletej zrnkovej kávy je niekedy dosť ťažké, ale pokiaľ chcete mať dokonalý a biely úsmev, musíte si ho strážiť. To znamená pravidelne zuby po konzumácií takýchto nápojov čistiť.

 

V každom prípade ale bielenie zubov týmto spôsobom funguje a vy si ho vďaka jeho jednoduchosti a dostupnosti môžete dopriať tiež.

Prečítané: 5645x
Späť hore