Skip to main content

10 krokov k dôvernostiam

| Manworld.sk | Téma

Uvažovali Ste niekedy nad tým, čo všetko predchádza tomu, aby Ste sa zblížili s nejakou krásnou ženou, ktorá je Vám sympatická.

Tak ako vo všetkom na svete máte k dispozícií minimálne dve možnosti, ako sa dopracovať k dôvernostiam s Vašou vysnívanou.

Prvý spôsob je síce veľmi rýchly a účinný, ale zároveň neetický a trestný. Ide o použitie nejakej návykovej látky. Či už ženu opijete, alebo jej do drinku primiešate nejakú drogu zo skupiny drog na znásilnenie. Často sa na to používa gamma-hydroxybutyrát, nakoľko ide o drogu bez chuti a zápachu. Účinok sa prejaví inak, nie ako to vidíme v amerických filmoch, kedy droga zaúčinkuje skoro okamžite. Reálne sa vstrebe a zaúčinkuje až po pol hodine. Ak je ale dotyčná osoba alergická na danú látku, už sa viacej nepreberie, nakoľko môže dôjsť k poruche dýchania a upadnutiu do kómy.

Druhý spôsob ako sa dostať u ženy k dôvernostiam je zložitejší a vyžaduje si viacej času. Ale úprimne, ktorý muž nemá rád výzvy. Muži sú od prírody lovcami, tak prečo si niečo pekné neuloviť.

Celý postup, ako zaujať ženu, sa dá rozdeliť do desiatich krokov:

  • Preskúmanie tela

Pohľadom prejdite od očí, cez tvár až po oblasť pŕs. Pri skúmaní jej tela hlavne dlho „nečumte a neslintajte“. Ide len o krátky pohľad. Dávajte si pozor na to, či Vás dotyčná zbadala, ak áno, môžete sa na ňu len tak ledabolo milo usmiať, tiež ale nie príliš dlho. Ak nebadane zmení pozíciu tela, prípadne kúsok cúvne, aby lepšie videla Vašu tvár Ste na správnej ceste.

  • Sledovanie očí

Postupne rastie množstvo a dĺžka zrakového kontaktu. Tu už hlavne nezabudnite na úsmev, ktorý je v tomto kroku veľmi dôležitý, pretože každý sa predsa rád pozrie sa niekoho, kto sa usmieva. A podvedome ho to donúti sa tiež usmiať. Postupne sa zmenia pohľady od tých akože „náhodných“ až po tie trvajúce niekoľko sekúnd. Uvedomte si, každá žena túži byť dobývaná.

  • Dotyk rúk

Predtým, ako sa jej dotknete si skontrolujte, či nemáte spotené dlane, alebo príliš studené ruky. Tieto veci by ju skôr odradili, ako zaujali. Dôležitý je ľahký, ale zároveň dlhý kontakt Vašich rúk. Ako zámienku môžete použiť podávanie cigarety alebo zapaľovača, prípadne jej budete chcieť pomôcť pri obliekaní kabátu alebo bundy, taktiež je dobrá zámienka o uchopenie ruky, ak by Ste jej chceli pomôcť s prejdením cez plný parket či reštauráciu.

  • Dotyky ruky a ramena

Až doteraz môže každý z dvojice ustúpiť bez toho, aby nejako veľa utrpela jeho hrdosť. Iniciátor snahy o zblíženie sa síce môže cítiť sklamaný, ale čo už, život ide ďalej. Obaja môžu predstierať, že o žiadnu snahu o zblíženie nešlo. Ak však dotyk ruky o rameno nie je zamietnutý, všetko je na správnej ceste.

  • Objatie pásu

Ruka, ktorá objíma pás signalizuje, že má dotyčný veľký záujem o zblíženie sa. Ak partnerka príjme kladne tento signál, tak obaja prejdú rýchlejšie do ďalšieho kroku.

  • Bozky

Bozk sa môže zaradiť ako výlučne ľudský prejav neverbálnej komunikácie. Vášnivým bozkávaním dochádza u oboch partnerov k sexuálnemu vzrušeniu a túžbe. Dobrým bozkávaním navnadíte ženu na to, aby chcela viacej, a nielen bozky. Pri bozkávaní partneri postupne skúmajú jazykmi ústa toho druhého, pritom dochádza k výmene chemických informácií, zisťuje sa či im partner chutí a ako vonia. Preto je dôležité, aby pred bozkávaním nejedol žiadne potraviny s typickým zápachom (olomoucke syrečky, cesnak, atď) a aby dodržiaval ústnu hygienu.

  • Hladkanie hlavy

Počas bozkávania chyťte partnerke hlavu do rúk, prípadne ju nežne pohladkajte. Ešte som sa nestretol s prípadom, že by to na ženu nezaúčinkovalo. Dávajte si ale pozor, aby Ste ju nerozstrapatili, pretože ani neviete koľko hodín strávila vytváraním toho účesu. Každý človek si chráni svoju hlavu, nie je bežné, aby sa jej niekto len tak dotýkal. Dotyky na hlavu dovolíme len niekomu, komu dôverujeme a cítime sa pri ňom v bezpečí.   

  • Skúmanie tela rukami

Pri správnom vzrušení sa partneri radi navzájom dotýkajú. Skúmajú postupne telo toho druhého, či už cez oblečenie, alebo pod ním. Správnym dotýkaním, hladkaním a maznaním docielite, že žena bude mať na Vás stále väčšiu chuť. Nabudia sa v nej sexuálne túžby, ktoré môžu mať pre Vás dobré smerovanie.

  • Skúmanie tela ústami

Ak boli predošlé dotyky opätované, je načase trošku jemne pritvrdiť. Odhrňte jej vlasy a dajte bozk na krk, prechádzajte postupne po všetkých odkrytých častiach tela, prípadne sa pohrajte ústami s jej ušným lalôčikom. Uvidíte, aká bude uvoľnená. Všimnite si, asi sa jej zrýchlil aj dych. Môže sa stať, že si sama povolí blúzku, aby Ste mali lepší prístup ku šiji.

  • Ruka na intímnej oblasti

Ak všetko prebieha podľa plánu, ruka „šmátralka“ jej nebude vadiť, skôr naopak... Nebojte sa, toto nie je koniec, ak Ste nič nepohnojili, tak Vás čaká príjemný a sexom naplnený večer.

Autor: Peterkub

Prečítané: 1103x
Späť hore